Go to footer

Athame

Moderator: Sheila

Re: Athame

Postprzez Arek » Pn wrz 22, 2014 9:38 pm

Elza napisał(a): Co ma powiedzieć Rogaty.. tego to pół świata codziennie przeklina, nie mówiąc o jego wizerunkach.

Jak to mówią, haters gonna hate ;)
Arek

Postprzez Gabriel » Wt gru 30, 2014 6:39 am

Tak się składa że szukam właśnie athame. :) A że mam pewien uraz po moich ostatnich doświadczeniach z rzeczami na zamówienie - które niby były zgodnie z wytycznymi ale jakieś takie nie takie :? , poszperałem w tym co jest. I wyszperałem taki oto sztylecik. :D Jak Wam się podoba?
Załączniki
sztylet.jpg
sztylet.jpg (43.22 KiB) Przeglądane 2091 razy
Gabriel

Postprzez Agni » Wt gru 30, 2014 12:52 pm

Super :)
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Elie » Wt gru 30, 2014 3:55 pm

I w przystępnej cenie. Dzięki :)
A jak się ma sprawa z kielichami ?
Elie

Postprzez Agni » Wt gru 30, 2014 5:22 pm

Elie napisał(a):A jak się ma sprawa z kielichami ?

Pod jakim wzgledem?
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Arek » Śr gru 31, 2014 12:43 pm

Życzenia noworoczne przeniosłem do tematu o proroctwach na nowy rok :P Mam nadzieję, że wszystkie miłe życzenia okażą się w rzeczywistości proroctwami ;)
Arek

Postprzez Elie » Wt sty 06, 2015 10:37 am

Arek napisał(a):Życzenia noworoczne przeniosłem do tematu o proroctwach na nowy rok :P Mam nadzieję, że wszystkie miłe życzenia okażą się w rzeczywistości proroctwami ;)

Czy okażą się prorocze.. tego nie wiem. Chciałabym żeby takimi się okazały. Jestem z tych naiwnych; co w sercu to na ustach. Nie mam zwyczaju ściemniać czy uprawiać lizusowstwa.
Elie

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Zrób to sam - magiczne narzędzia etc...