Go to footer

Jak wytresować smoka

Moderator: Sheila

Re: Jak wytresować smoka

Postprzez Laszka » Pt sty 15, 2016 10:25 pm

Namir napisał(a): Tak się kiedyś zastanawiałem od czego pochodzi Twoje imie Laszka :)
ale tu już (od 2,5 roku) jest odp. na to: viewtopic.php?f=25&t=446&p=7107&hilit=wasze+nicki#p7113
Może teraz i Ty wpiszesz się w tamtym wątku? ;)

Namir napisał(a): Podpisałem już petycję do "pani premier" w tej sprawie. Im więcej podpisze tym lepiej, może zauważą nasz głos. Niedawno było co nie co "po internetach" o tzw. opiekunce puszczy białowieskiej - Simonie Kossak ( niestety już nieżyjącej)... http://www.kochampuszcze.pl/? utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_term=Bialowieza%20Forest&utm_campaign=Forests&__surl__=IgSzu&__ots__=1452784406531&__step__=1
tak, podpisujmy kochani!
Ludzie znają mnie, tak jak Księżyc,
tylko z jednej - jaśniejszej strony ...

Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
Ogień siłą mą!

:D
Laszka

Postprzez Agni » N sty 17, 2016 3:14 pm

W obronie Puszczy tez bym poszla ale nie dolece, tym bardziej ze jakbym chciala na wszystkie marsze jakie sie ostatnio odbywaja w Polsce to bym musiala co weekend latac do Polski. Namir -dzieki za linka, moj syn ostatnio zakochal sie w anime, tym bardziej sexy - choc ma tylko 9 lat ale chce mu podac troche wiecej filmow bardziej o czarach.
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Namir » Śr sty 20, 2016 6:35 pm

Agni jeśli chcesz coś z elementami magii ( aż kipi od magii) w anime to polecam także filmy studia Ghibli:

-Podniebna poczta Kiki ( o czarownicy szukającej zajęcia w życiu)
-Ruchomy zamek Hauru ( o magu i zaczarowanej dziewczynie)
-Księżniczka Mononoke ( uwielbiam :) jest tam pokazany duch lasu w postaci jelenia)
-W krainie bogów ( kolejna świetna opowieść z elementami kultury i mitologii japońskiej)
Oczywiście jest jeszcze wiele, ale te są moim zdaniem dość ciekawe ;)

Również serial "Fairy Tail" :http://www.fairytail.wbijam.pl/ps.html
Zasłoń oczy i patrz
zamknij usta i mów.
Niech nie czuje dłoń dotyku światła twego.
Zapach liści i kadzidła mego.
Szept modlitwy do boga leśnego.
Drżeniem duszy jestem, jestem jestem...
Namir

Postprzez Arek » Cz sty 21, 2016 10:54 am

"Ruchomy zamek Hauru" bardzo mi się podobał; jest na podstawie książki Diany Wynne Jones. "Pocztę Kiki" też widziałem, ale mniej mi się podobała.
Arek

Postprzez Roberta » Cz sty 21, 2016 12:06 pm

Arek napisał(a):"Ruchomy zamek Hauru" bardzo mi się podobał; jest na podstawie książki Diany Wynne Jones. "Pocztę Kiki" też widziałem, ale mniej mi się podobała.

Na Hauru byłam w kinie nawet :D To moje ukochane anime. Książki Diany polecam, napisała cykl o magu Chrestomancim, krótkie i przyjemne książeczki pełne cudowności.
Roberta

Postprzez Agni » Cz sty 28, 2016 2:44 pm

Poczte Kiki ogladalismy juz z Lyndanem. Dzieki za wszystkie sugestie.
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Arek » Cz sty 28, 2016 6:48 pm

Bardzo zapadła mi w pamięć postać takiego cukrowego ludka z japońskiej wersji Calineczki. To chyba też było bardzo fajne anime.
Arek

Postprzez Namir » Wt lut 02, 2016 8:24 pm

Kolejne znalezisko z motywem magicznym ;) zaznaczam że bardzo całuśne...
wiele wyjaśnia się w odcinku 5...
"Yamada-kun to 7-nin no Majo" , tytuł pl. "Yamada i 7 wiedźm"

link do czołówki https://www.youtube.com/watch?v=QHFif7LRylw
link do odcinków z napisami pl http://www.kreskoweczki.pl/yamada-kun-to-7-nin-no-majo/
Zasłoń oczy i patrz
zamknij usta i mów.
Niech nie czuje dłoń dotyku światła twego.
Zapach liści i kadzidła mego.
Szept modlitwy do boga leśnego.
Drżeniem duszy jestem, jestem jestem...
Namir

Postprzez Agni » Śr lut 17, 2016 5:55 pm

I tak z opowiesci o Wikingach zrobil nam sie topik o anime :) Moze rozdzielmy watki.

Agni

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Kino