Go to footer

jubilaci, solenizanci, czyli kto dziś świetuje :)

Moderator: Sheila

jubilaci, solenizanci, czyli kto dziś świetuje :)

Postprzez Laszka » Cz gru 05, 2013 1:20 am

Agni!
Mądrości ponad swój wiek, a ducha zawsze młodego! :D
Niechaj Twoja moc rośnie! A to, czego pragniesz, zawsze dobre przychodzi :)
Duuużo miłości i dobrych ludzi przy Tobie :)
pracy, która jest przyjemnością, tyle, by dawała satysfakcję psychiczną i finansową, ale byś zawsze miała czas dla najbliższych i przyjaciół :)
Niechaj wspaniale rozwijają się Twoje dzieła - kowen, i... to forum :D
Oraz duużo szczęścia, farta, uśmiechów losu :D
Niechaj Ci Bogowie darzą! w każdej dziedzinie Twojego życia!

wspaniałych urodzin
BB!
Ludzie znają mnie, tak jak Księżyc,
tylko z jednej - jaśniejszej strony ...

Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
Ogień siłą mą!

:D
Laszka

Re: jubilaci, solenizanci, czyli kto dziś świetuje :)

Postprzez Arek » Cz gru 05, 2013 5:05 pm

Po tak ładnych życzeniach jak u góry, nie pozostaje mi chyba nic do dodania, więc się do nich dołączam i też życzę Ci, Agni wszystkiego najlepszego! :D
Arek

Postprzez stary żeglarz » Cz gru 05, 2013 6:33 pm

Agni, wszystkiego Najlepszego :)
stary żeglarz

Postprzez Agni » Pn gru 09, 2013 10:06 pm

Wielkie dzieki kochani. A ja dzisiaj skladam zyczenia Burej - oby wiatry sprzyjaly, ognie ogrzewaly i oswiecaly, wody poily i oczyszczaly a ziemia chronila.

A teraz kochani dawajcie znac kiedy sa wasze urodziny zebysmy tez mogli wam zlozyc zyczenia. :)
Laszka - tez jestes strzelcem. Czy juz przegapilismy czy jeszcze nie twoje urodziny?
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Laszka » Pn gru 09, 2013 10:40 pm

Agni napisał(a): Laszka - tez jestes strzelcem. Czy juz przegapilismy czy jeszcze nie twoje urodziny?
dzień przed Twoimi, kochana :lol:

Agni napisał(a): A teraz kochani dawajcie znac kiedy sa wasze urodziny, zebysmy tez mogli wam zlozyc zyczenia. :)
uhaha :mrgreen: - za proste ;p - rzecz w tym, by wiedzieć ;) (skoro ja znam datę Twoich -?.. ;))
była na poprzednim forum taka funkcja - na dole str.gł/ linijka: dziś urodziny mają:...
Ale to forum jest jak Twój kowen ;) - bardziej "rodzinne" :)
znamy się, osobiście :), każdy zna daty ur i im choćby kilku, choćby niektórych, osób stąd :) (ja też znam, ale czekałam na Twoje urodzinki, żeby od Ciebie zacząć ;))
Dlatego też, wydaje mi się ;), mamy sobie do powiedzenia coś konkretniejszego niż rzucone ot "wszystkiego najlepszego" ;D

tak właśnie:
Agni napisał(a): A ja dzisiaj skladam zyczenia Burej - oby wiatry sprzyjaly, ognie ogrzewaly i oswiecaly, wody poily i oczyszczaly, a ziemia chronila.
(piękny tekst!)

Bura! Skarbie!
życzę Ci ścieżek zawsze do celu :)
i żeby ten piękny uśmiech stale Cię rozpromieniał - jak zawsze ogrzewając Ciebie i otoczenie :)
weny twórczej, faarta na egzaminach ;D,
świata w pięknych, bezpiecznych barwach :D

Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
Ogień siłą mą!

Laszka

Postprzez Agni » Pn gru 09, 2013 10:49 pm

Laszka - spoznione ale od serca: by Bogowie prowadzili ku swiatlu i pieknymi drogami a harmonia wypeniala twoje zycie. Niech twoj ukochany ogien zawsze sie toba opiekuje, wraz z innymi zywiolami a pasja nigdy sie nie konczy, madrosc wzrasta a milosc trwa.
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Laszka » Pn gru 09, 2013 11:00 pm

Agni napisał(a):Laszka - spoznione ale od serca: by Bogowie prowadzili ku swiatlu i pieknymi drogami, a harmonia wypeniala twoje zycie. Niech twoj ukochany ogien zawsze sie toba opiekuje, wraz z innymi zywiolami a pasja nigdy sie nie konczy, madrosc wzrasta, a milosc trwa.
<spłoniłam się ;)>
baardzo mi miło :)
:*

Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
Ogień siłą mą!

Laszka

Postprzez Arek » Wt gru 10, 2013 12:23 pm

No, w końcu wiem, kiedy Laszka ma urodziny! :D Choć też się spóźniłem, to życzenia można składać nie tylko z okazji urodzin przecież, więc życzę Ci przede wszystkim tego, żeby Twój wewnętrzny ogień nadal Cię mocno ogrzewał i prowadził do wymarzonych celów jak najwspanialszymi drogami, żebyś była zawsze tak samo serdeczna i ciepła jak jesteś :)
Arek

Postprzez Laszka » Wt gru 10, 2013 9:21 pm

Arek napisał(a):No, w końcu wiem, kiedy Laszka ma urodziny! :D Choć też się spóźniłem, to życzenia można składać nie tylko z okazji urodzin przecież, więc życzę Ci przede wszystkim tego, żeby Twój wewnętrzny ogień nadal Cię mocno ogrzewał i prowadził do wymarzonych celów jak najwspanialszymi drogami, żebyś była zawsze tak samo serdeczna i ciepła jak jesteś :)
:lol:

"w końcu"??! :shock: (nigdy nie ukrywałam daty urodzin ;))
Ale Twoje słowa - baardzo miłe :) i że tak mnie widzisz ;D

Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
Ogień siłą mą!

Laszka

Postprzez Arek » Śr gru 11, 2013 9:46 am

Laszka napisał(a):
"w końcu"??! :shock: (nigdy nie ukrywałam daty urodzin ;))
Ale Twoje słowa - baardzo miłe :) i że tak mnie widzisz ;D

Nie ukrywałaś, ale jakoś nie mogłem trafić na nie na forach, na których byliśmy, więc nie wiem, czy miałem takiego pecha, że akurat nie wchodziłem na nie w dniach, kiedy pojawiały się powiadomienia, czy też mi się nie wyświetlały Czasem bywały zresztą problemy z wyświetlaniem dat urodzin na różnych forach. W dobie Facebooka jest tak, że po prostu wszystko się wyświetla, a Ty Facebooka nie masz. Może to i lepiej, bo będzie można ćwiczyć pamięć, skoro na naszym forum nie ma powiadomień o urodzinach :D

A co do tych słów, to zawsze Cię tak widziałem, odkąd Cię znam :)
Arek

Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Pub Moot czyli o wszystkim i o niczym