Go to footer

Głupości

Moderator: Sheila

Re: Głupości

Postprzez Arek » Pn sty 26, 2015 10:42 pm

Nie wiem, czemu, ale najbardziej rozśmieszyły mnie "żony biznesmenów" :D
Arek

Postprzez verm » Wt sty 27, 2015 1:01 am

Łoboshe, czuję się tak celebrycko! :D :D :D

Muszę pamiętać, żeby na najbliższe spotkanie wziąć notes i pozbierać autografy ^_^
verm

Postprzez Pétur » Wt sty 27, 2015 4:31 pm

Oto zdjęcie, które robi ponoć ostatnio furrorę w sieci:

Obrazek

Ale ten papież jest fajny, postępowy i młodzieżowy, c'nie? Na pewno teraz wszyscy fani rocka i metalu przemyślą nawrócenie na katolicyzm. :P

Ciekawe co będzie następne? Ja obstawiam ten tradycyjny angielski symbol sympatii i szacunku - The Longbowman Salute. :D

Obrazek
Pétur

Postprzez Agni » N lut 01, 2015 4:18 pm

No ja tez bym chciala dwa pluszki w gorze zobaczyc u papieza. Co do tego fragmentu z encyklopedii - mnie najbardziej spodobalo sie, ze wicca dowodzi glupoty :)
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Agni » Wt paź 13, 2015 10:15 am

Znalazlam dzisiaj to cos. Choc sprawa wcale nie jest smieszna to jednak sposob w jaki zabrali sie za reklamowanie i przekazywanie instrukcji dotyczacych chodzenie do kibelka bardzo sie nam w biurze spodobal.

https://www.facebook.com/officialaddiktion/videos/882434481860237/?fref=nf
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Mardak » Wt paź 13, 2015 5:07 pm

Agni, widziałam ten filmik wcześniej i szczęka mi opadła. Lodów chyba nie tknę z rok. :lol:
Mardak

Postprzez Agni » Wt paź 13, 2015 7:47 pm

Mardak napisał(a):Agni, widziałam ten filmik wcześniej i szczęka mi opadła. Lodów chyba nie tknę z rok. :lol:

Ostatnio temat byl dosyc popularny i czytalam kilka artykulow oraz slyszalam o tym ze wyszla jakas ksiazka o tym jak sie zalatwiac poprawnie. Zdziwilam sie nawet, ze dopiero teraz Ameryke odkryli bo myslalam ze wiedza ta jest szeroko dostepna - wystarczy posluchac swojego ciala w odpowiednich momentach. Ale tej reklamy wczesniej nie widzialam. :roll:

Agni

Postprzez Vivien » Cz lis 24, 2016 7:46 pm

Enter the night and youll find the light,
That will carry you to your dreams.
Vivien

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Pub Moot czyli o wszystkim i o niczym