Go to footer

Głupości

Moderator: Sheila

Re: Głupości

Postprzez Agni » Cz paź 09, 2014 1:39 pm

Facebook jest nieoceniony, szczegolnie jak sie jest znajomymi z Geargem Takei. Ten drugi transparent koscielny najlpeszy moim zdaniem. Bron boze nie parkowac zle u nich.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Pétur » Wt paź 28, 2014 10:08 am

http://aszdziennik.pl/114055,polska-pre ... strzezenia

Już niedługo takie newsy będą nie na ASZdzienniku, lecz w zupełnie poważnej prasie...
Pétur

Postprzez Sheila » Wt paź 28, 2014 10:11 am

Łojeżu, nie strasz ludzi ASZDziennikiem, ostatnio pisali, że polscy biskupi na synodzie d/s rodziny będą rekomendować zasłanianie oczu dzieciom podczas karmienia piersią :D
Sheila

Postprzez Roberta » Śr gru 10, 2014 7:43 pm

https://www.facebook.com/video.php?v=10152492872802807

Jak wyglądałyby pogańskie klimaty w korporacji?
Roberta

Postprzez Agni » Śr gru 10, 2014 7:49 pm

Roberta napisał(a):https://www.facebook.com/video.php?v=10152492872802807

Jestem ciekawa czy pod tymi kiltami byli po wiccansku czy nie.
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez Laszka » Śr gru 10, 2014 11:21 pm

Roberta napisał(a): Jak wyglądałyby pogańskie klimaty w korporacji?
https://www.facebook.com/video.php?v=10152492872802807
świetne! :D
Ludzie znają mnie, tak jak Księżyc,
tylko z jednej - jaśniejszej strony ...

Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
Ogień siłą mą!

:D
Laszka

Postprzez Pétur » Cz gru 11, 2014 2:15 am

Roberta napisał(a):https://www.facebook.com/video.php?v=10152492872802807

Sto razy lepsze niż ostatnia "pogańsko-korporacyjna" kampania reklamowa PZU z Thorem w roli głównej. :P

https://www.youtube.com/watch?v=N0vx4j5u_hQ
Pétur

Postprzez Roberta » Cz gru 11, 2014 1:31 pm

Bogowie, PZU powinno się wstydzić. Jak to nie ma piorunów!?
Roberta

Postprzez Pétur » Pn sty 26, 2015 1:49 pm

Na tyle często trafia się w internecie na różne głupoty, że nie warto się nimi wszystkimi dzielić, ale ta jest wyjątkowo interesująca. :D

To jest wpis znaleziony w internetowej bazie danych (słowniku?), która reklamuje się hasłem "Encyklopedia nie ograniczona racjonalizmem". (Heh, encyklopedyści francuscy przewracają się w grobach. :P )

wicca
(celt. "wicce" - wiedźma/czarownica) Założona w latach 30-tych XX wieku sekta czarownic walijskich zapoczątkowana przez Gardnera Geralda Brosseau członka satanistycznej sekty OTO i przyjaciela satanisty A. Crowleya. Rozprzestrzeniła się w na wiele krajów w tym Polskę. Głosi, że przeciwstawianie się jakimkolwiek pragnieniom cielesnym jest sprzeczne z naturą i dowodzi głupoty, a czarownictwo jest najbardziej pierwotną religią. Szeroko praktykowana jest magia (głównie magia biała jako rzekomo bezpieczna). Obrzędy w których uczestniczą zaawansowane adeptki mają szereg ceremonii, również seksualnych. Mówi się też o znaczeniu stosunków seksualnych z duchami. W USA i niektórych rejonach Anglii ma jednak status religii, co zapewnia całkowite zwolnienie od podatków. Liczy ok miliona członków mi.in. kochanki Micka Jaggera i innych muzyków Marianna Faithfull i Anita Pallenberg. Przez masonerię uważana jest za jedną z lóż. Poprzez grupę tą były przekazywane ogromne fundusze np. na budowę kilku największych studiów nagraniowych publikujących muzykę rozrywkową. Wicca jest gałęzią czarownictwa która aktywna jest wśród wyższych grup społecznych, piosenkarzy, aktorów, żon biznesmenów, dziennikarzy.

O LOL, chyba ten artykuł miał zniechęcić maluczkich do zainteresowania się tak bezecną sektą jak wicca, ale konkluzja jest wcale nieoczywista! :P Perwersyjne adeptki, zwolnienia od podatków, show business, poparcie masonerii, wielkie pieniądze, elity kulturalne i intelektualne... Brzmi jak życie na poziomie. :P
Pétur

Postprzez Sheila » Pn sty 26, 2015 3:45 pm

Łoboshe, czuję się tak celebrycko! :D :D :D
Sheila

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Pub Moot czyli o wszystkim i o niczym